Suleika Jaouad - Tussen twee werelden

Tussen twee werelden is een ongelooflijke verhaal over rouw en dankbaarheid, gebaseerd op Jaouads column in The New York Times die bekroond werd met een Emmy Award. Een uniek en hoopgevend verhaal dat je zal inspireren om elke dag ten volste te leven. Voor de fans van Elizabeth Gilbert en Wild van Cheryl Strayed.

Lees artikel

Laatste nieuws

Nikki May - Wahala

Een pageturner over vriendschap en rivaliteit: deze roman kun je niet wegleggen!

De titels van Augustus

Dit zijn de titels die verschijnen bij Ambo | Anthos uitgevers in Augustus 2022

De titels van Juli

Deze titels verschijnen bij Ambo|Anthos uitgevers in juli 2022.

Taylor Jenkins Reid - Het feest van de eeuw

Een adembenemende roman over een onvergetelijke nacht in het leven van een beroemd gezin. Een dramatische nacht, waarin ieder van hen voor een keuze komt te staan met gevolgen voor hen al...

Melissa Fu - Perzik bloesem lente

Een roman over de moderne geschiedenis van China, verteld aan de hand van het verhaal van één familie. Over de kracht van het verleden, de hoop op een betere toekomst en de zoektocht naar...

Marjan Kamali - Sneeuwvlokken in Teheran

Een hartverwarmende en meeslepende roman over familie, onverwachte liefde en teruggaan naar je roots.

Suleika Jaouad - Tussen twee werelden

Tussen twee werelden is een ongelooflijke verhaal over rouw en dankbaarheid, gebaseerd op Jaouads column in The New York Times die bekroond werd met een Emmy Award. Een uniek en hoopgeven...

Julia Baird - Alles geeft licht

Geïnspireerd door de eenvoudige schoonheid van vuurvliegjes en lichtgevende oceanen schrijft Baird over de dingen die haar weg verlichtten na een periode van liefdesverdriet en ziekte. Ve...

John Pel - Sporen liegen niet

Een unieke inkijk in het werk van een forensisch rechercheur in de strijd tegen de zware criminaliteit. Nog niet eerder zijn de meest spraakmakende politiezaken op deze manier in kaart ge...

Weldon - Fierce

In dit weelderige boek beschrijft Jo Weldon de geschiedenis van ’s werelds meest geliefde patroon: de panterprint.

Monisha Rajesh - De reis om de wereld in 80 treinen

Winnaar van de National Geographic Traveller Award voor beste reisboek! Monisha Rajesh neemt je mee en doet geanimeerd verslag van het leven, de geschiedenis en de cultuur van de landen d...

Amelia & Emily Nagoski - Burnout

Ontdek het geheim van de stresscirkel en ontspan.

2022 is het jaar van Nicci French

Powerkoppel Nicci French zit dit jaar 25 jaar in het schrijversvak en ze zijn niet meer weg te denken uit het thrillerlandschap. In april verschijnt De gunst. Opnieuw een onvervalst spann...

Asa Larsson - De zonden van onze vaders

Het langverwachte laatste deel van de Rebecka Martinsson-serie!

Helen Fields - Perfecte misdaad

Het nieuwe deel in de Luc Callanach-reeks van Helen Fields verschijnt in februari.

Deze titels verschijnen in maart

Deze titels verschijnen in maart bij Ambo|Athos Uitgevers

Jenny Lund Madsen - Dertig dagen duisternis

‘De origineelste thriller van het jaar: realistisch en spannend tot de allerlaatste bladzijde. En net als je denkt de plot door te hebben, slaat de spanning je weer om de oren.’ – Politiken

Het derde boek - Frank van Pamelen

Olivier Huizinga is terug.

Thema's

img-description

Fictie

Het huidige Ambo|Anthos is breed georiënteerd en kenmerkt zich door boeken met een sterk verhalend karakter, zoals in het Nederlandse werk van Herman Koch, Murat Isik of Simone van der Vlugt. Dit g...

img-description

Non fictie

Non-fictie bij Ambo|Anthos uitgevers heeft zijn prominente plek behouden met de oorspronkelijke fondslijnen filosofie, geschiedenis en populaire wetenschap. Daarnaast zijn memoires en biografieën b...

img-description

Thrillers

o.a. Nicci French, René Appel en B.A. Paris voeren de indrukwekkende lijst van thrillerauteurs aan.

img-description

Loft

Loft Books is een onderdeel van Ambo|Anthos uitgevers dat zich alleen richt op e-books en luisterboeken.

img-description

DL

Dwarsligger® is een compleet boek in een handzaam formaat: net zo klein en licht als een mobiele telefoon en 100% leesbaar. Door zijn compacte formaat en lichte gewicht kan je dwarsligger® gemakkel...

Ontvang het laatste Ambo|Anthos nieuws via RSS.

Of abonneer handmatig met de Atom URL